Protez Saçın Amacı Kişinin Hiç Saç Problem Yaşamamış Gibi Görünmesidir.

Saçları seyrelmiş veya saçsız kişiler için geliştirilmiş en son yerleştirme sistemidir.Transplantasyon olarak da adlandırılan saç nakline alternatif olarak da geliştirilmiş bir saç yerleştirme tekniğidir.Protez saç sistemi kozmetik bir uygulama olduğu için kesinlikle herhangi bir tıbbi müdahale gerektirmemektedir. Tamamı ile ağrısız bir şekilde uygulanacak işlem sonrası yüzde yüz ten uyumlu renk uyumlu uygulanacak işlem sonrası yüzde yüz ten uyumlu renk uyumlu doğal saçınıza geri, kavuşacağınız bir yöntemdir.

Vee Protez Saç Protez saçı cinsiyete ayrımı gözetmeksizin kellik sorunu ve seyrek saç sahibi olan herkes kullanabilir.Protez saç için söylenebilecek en büyük özelliği estetik anlamda kişinin daha önce saç sorunu yaşayan biri olduğunu fark etmeyecek kadar kusursuz olmasıdır.Protez saçta hiçbir tıbbi müdahale yapılmaz tamamıyla dermatolojik olduğu için insan derisinde hiçbir sorun oluşturmadığı için doktorlarında tavsiye ettiği bir yöntemdir.

Saç ekiminde daha farklı olarak bu sistemde saç ekimindeki gibi belirli bir miktar farklı olarak bu sistemde saç ekimindeki gibi belirli bir miktar saç değil de tamamı ile kel bireye kel olmaya mahkûm bölgelerin kalıbı alınarak ve kişinin saç örneği alınarak tamamen doğal olarak ve yüzdeyüz bir şekilde seyrek veya kel bölgeleri tamamen doğal saçlı yapacak bir sistemdir.Kel veya kel olmaya mahkûm bölgelerin burada uzman kişiler tarafından kalıbı ve saç örneği alınarak yurtdışına gönderilmektedir.

Yurtdışında ise tamamı ile uzman kişiler tarafından saçsız bölgelerin kalıbı ve örneği alınan saç aynı şekilde üretilip belirli bir süre içinde yapım aşaması sürmektedir. Bu yapım aşaması bittikten sonra firmamızca uzman kişiler tarafından kısa bir sürede herhangi bir cerrahi müdahale kesinlikle olmaksızın yüzde yüz doğal, normal hayatınızı hiçbir şekilde etkilemeyecek.

Van Protez Saç’den Garantili Protez Saç Protez Saçında Garanti Belgesi olur mu? Protez Saç, işini bilen insanlar tarafından yapıldığı sürece garanti içerisindedir ta ki kullanıcı bunu yıpratmıyana kadar kişi protez saçı 1-2 yıl sürede sonra çok ağır hasar bile verse protez saç hala sağlam dayanıklıdır ve işin ilginç yanı protez saç gerçek saçlardan yapılmadır her hangi bir yapay saç değildir.
Her türlü sosyal aktivitelerinizi (yüzmek, spor yapmak vs.) benzeri şeyleri yapmanızda hiçbir şekilde engel olmayacak ve fön çekmek, taramak ve çeşitli kozmetik ürünleri kullanmak vs. gibi şeyleri gönül rahatlığıyla uygulayabileceğiniz saçlarınıza kavuşacaksınız.

whatsapp iletişim WhatsApp Hemen İletişim   
whatsapp iletişim Telefonla Aramak İçin Tıklayın